Субота
04.12.2021
06:31
Категорії розділу
Програми [9]
Мобільний [0]
Оформлення [1]
Ігри [6]
Відео [21]
Цікаві відео
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні

Мій Розвадів

Каталог статей

Головна » Статті » Все для вашого комп'ютера » Ігри

Травіан – україномовна браузерна стратегія


Сьогодні відбувся перезапуск 1 сервера гри Травіан.
У світах Травіан існують три види народів: римляни, галли та тевтонці. Кожний народ має свої переваги й недоліки. Їхні воїни також сильно відрізняються. Тому дуже важливо на початку гри визначити найбільш підходящий для гравця народ.

 

Римляни особливо пасують новачкам. Через високий рівень техніки й суспільства римляни є кращими будівельниками, а їхні солдати відносяться до елітних військ у Травіан.
Їхні характеристики відносно збалансовані й корисні як у нападі, так і в захисті. Однак ця універсальність досить дорога та вимагає багато часу. Про їхню піхоту ходять легенди, однак їхній захист від кавалерії значно нижче ніж у воїнів інших народів.
Для початківців та тих, хто не може визначитися з вибором, римляни - це ідеальний вибір.

 

Галли - самий мирний народ. Їхні воїни особливо сильні в захисті, однак по силі атаки явно програють іншим народам. Галли - природжені вершники. Про їхніх коней ходять легенди, тому що завдяки їхній дивній швидкості, вони часто застигають зненацька непідготовленого супротивника.
Організувати оборону поселень цього народу досить легко, разом з тим можлива й агресивна гра. З галлами можливий будь-який стратегічний напрямок (агресивна або оборонна манера гри, одинак або "рятувальник", торговець або грабіжник, піхотинець або кавалеріст, колоніст або загарбник), але для цього потрібна деяка вправність. Проте й починаючі гравці можуть бути успішними!

 

Тевтонський народ - найагресивніший з усіх. Тевтонські воїни вселяють усім страх через їхню лютість та жорстокість у нападі. Вони рухаються через землі грабуючи всіх на своєму шляху без страху смерті.
Проте тевтонським військам бракує дисципліни римлян або галлів. Цим пояснюється їхня слабкість в обороні та повільність. Германці найбільше підійдуть досвідченим, агресивно настроєним гравцям!


 

Гра ТУТ і ТУТ

 

Бажаємо вам перемог!
Категорія: Ігри | Додав: my-rozvadiv (27.01.2009) | Автор: Косач Юрій E W
Переглядів: 823 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]