Вівторок
17.10.2017
02:15
Статистика
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні

Мій Розвадів

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум » Основний форум » хочу зацікавити СУПУТНИКовою "рибалкою" !? (хто не має інтернету або мають gprs)
хочу зацікавити СУПУТНИКовою "рибалкою" !?
randfДата: Понеділок, 03.05.2010, 15:09 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Заблоковані
Репутація: 0
Статус: Offline
хочу знайти однодумців по хоббі (а може це стиль отримання інформації smile
хто не знає - це перехват супутникового інтернет потоку, фільтрування та завантаження свого харда контентом (40gb за добу)
це все бесплатно (не рахуючи світло при цілодобовій роботі компа). єдиний нюанс - перехват захищеного потоку виконується в ос лінукс (ubuntu) або під віртуальною машиною колінукс в віндовсі.
можна на спеціальних сайтах заказувати через наземний інтернет та приймати заказ на свою супутн. тарілку...
3 роки цим займаюсь (спочатку на 53Е (PlanetSky), тепер на 7Е (SkyDSL - провайдер) використовуючи тюнер skystar3 (tt1401), на сьогоднішній день ситуація змінилася, щоб перехватити поток, захищений 8-9 софтом провайдера, потрібно прогу починаючи з skynet a90 - b23 (працюють тiльки під лінукс)
Головний форум рибаків viaccessfree.biz/forum/forumdisplay.php?f=25, найкращий качок, можна сказати манна з неба від нього - zone214.msk.ru.

оцініть і мій сайт mykolaiv.ucoz.ua

Форум » Форум » Основний форум » хочу зацікавити СУПУТНИКовою "рибалкою" !? (хто не має інтернету або мають gprs)
Сторінка 1 з 11
Пошук: